Kalendarz imprez

Zapraszamy na III Zimowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Raciborzu

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu zaprasza do udziału w III Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbędzie się w dniu 12 grudnia 2014 r. w hali widowiskowo-sportowej OSiR „Arena Rafako" w Raciborzu.

W turnieju wezmą udział 4-osobowe drużyny składające się z uczniów klas IV – VI chętnych szkół podstawowych z terenu powiatu raciborskiego. Każdą szkołę może reprezentować jedna drużyna. Zawodnik z danej drużyny bierze udział w jednej  spośród następujących konkurencji: test wiedzy o ruchu drogowym i powiecie raciborskim (20 pytań: 10 z zasad i przepisów ruchu drogowego, 10 dotyczących powiatu raciborskiego), jazda rowerem na czas, jazda rowerem po torze przeszkód, strzelanie do tarczy przy użyciu trenażera laserowego. O udziale członka drużyny w danej konkurencji decyduje losowanie przeprowadzone przez sędziów. Ponadto cała drużyna bierze udział w konkurencji: drużynowy tor sprawnościowy.

Szkoły dokonują zgłoszeń swoich drużyn w terminie do 5 grudnia 2014 r. na adres e -mail: osir.raciborz@wp.pl (w tytule wiadomości: III Zimowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego), podając nazwę placówki oraz nazwiska zawodników.

ORGANIZATORZY TURNIEJU

 

- Starosta Raciborski,

- Prezydent Miasta Racibórz,

- Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu,

- Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Pliki do pobrania

  • 4.2 MB