Wiadomości

Akcja "Twoje Światła - Twoje Bezpieczeństwo" w komisariacie autostradowym.

Data publikacji 12.12.2016

Zapraszamy przedstawicieli mediów na briefing poświęcony akcji "Twoje Światła - Twoje Bezpieczeństwo". Odbędzie się on w komisariacie autostradowym 13 grudnia o godzinie 10:00. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na wpływ oświetlenia pojazdów na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Od minionej soboty do 21 grudnia trwa ogólnopolska kampania "Twoje Światła - Twoje Bezpieczeństwo", której celem jest uwrażliwienie uczestników ruchu na prawidłowe oświetlenie pojazdów, jako istotny element bezpieczeństwa na drodze. Poza stacjami kontroli pojazdów, prawidłowość działania świateł zewnętrznych w samochodach  sprawdzana będzie przy pomocy specjalistycznego sprzętu od 12 do 16 grudnia, w godzinach od 8:00 do 13:00 na terenie Komisariatu Autostradowego Policji w Gliwicach. Pamiętajmy, że w sprawne światła w pojeździe mają znaczący wpływ na nasze bezpieczeństwo na drogach. 

Zapraszamy przedstawicieli mediów na briefing poświęcony tej inicjatywie, który odbędzie się we wtorek, 13 grudnia o godzinie 10:00 w Komisariacie Autostradowym Policji w Gliwicach. Bliższych informacji udziela podinsp. Włodzimierz Mogiła z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Katowicach tel. 798 031 226.