Wiadomości

Życzenia Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu z okazji Święta Służby Cywilnej

Data publikacji 10.11.2020

11 listopada, to data ważna nie tylko ze względu na obchodzone Narodowe Święto Niepodległości. Jest to także Dzień Służby Cywilnej przypadający corocznie w tym dniu, w celu podkreślenia roli służby cywilnej i administracji państwowej. 11 listopada 1918 roku, to data odzyskania niepodległości. Polska zaczęła odbudowę niepodległej struktur państwowości w administracji. Pierwszym tego rezultatem było rozpoczęcie działalności przez służbę cywilną. Prężnie działająca administracja rządowa jest sercem i mechanizmem działania niepodległego państwa.

Z tej okazji Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu insp. Łukasz Krebs w imieniu własnym oraz wszystkich funkcjonariuszy Policji, składa wszystkim Pracownikom Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, zadowolenia i satysfakcji z wykonywanych obowiązków służbowych.

Wraz z podziękowaniami za Waszą pracę, pełnioną z ogromnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i rzetelnością proszę przyjąć również życzenia wszystkiego dobrego w życiu osobistym.

 

Komendant Powiatowy Policji 

w Raciborzu

     insp. mgr Łukasz Krebs